Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Date: 2 січня 2023 о 10:28, Refreshed 27 березня 2023 о 10:43

Стьопін Артем - учень 9 класу Комунального закладу «Мажарський ліцей» Кегичівської селищної ради, нагороджений грамотою Відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської селищної ради за І місце в ІІ етапі ХХІ Міжнародного конкурсу учнівської творчості у номінації «Література» у 2021/2022 навальному році. Науковий керівник: вчитель зарубіжної літератури Надія ЛИСЕНКО.

Учень 11 класу Ляшков Максим нагороджений грамотою Кегичівського будинку дитячої та юнацької творчості Кегичівської селищної ради за ІІ місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція», в номінації «Новорічний букет».

Учениця 3 класу Кліндухова Софія нагороджена грамотою Кегичівського будинку дитячої та юнацької творчості Кегичівської селищної ради за ІІІ місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічний композиція», у номінації «Сюжетна композиція».

Учениця 9 класу КЗ "Мажарський ліцей" Сергеєва Аліна, яка є переможницею ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, була нагороджена Грамотою за особливі успіхи у навчанні.

Педагог-організатор Зінов'єва Марина Сергіївна була нагороджена Подякою за значний особистий внесок у роботу з обдарованими дітьми.

Команда учнів 8 класу КЗ "Мажарський ліцей" (керівник: Ковалів О.В.) стала переможцем у фізкультурно-мистецькому онлайн-челенджі «До Перемоги» на підтримку захисників України серед закладів загальної середньої освіти Кегичівської селищної ради.

Конкурс організований Відділом освіти, молоді та спорту Кегичівської селищної ради.

КЗ "Мажарський ліцей" отримав сертифікат учасника ІІІ Міжнародного уроку доброти.

Класні керівники САЧУК Тетяна (4 клас), ЗІНОВ'ЄВА Марина (5 клас) та МАЛИШ Тетяна (6 клас) разом зі своїми учнями долучилися до всеукраїнського флеш-мобу #спільно_дбай, організованого Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), ГО "Рух Олександра Педана "ДжуніорС" та Міністерством освіти і науки України.
За результатами участі у флеш-мобі САЧУК Тетяна, ЗІНОВ'ЄВА Марина та МАЛИШ Тетяна нагороджені грамотами від імені Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та ГО "Рух Олександра Педана "ДжуніорС".

Ангеліна Мележик – учениця 8 класу, нагорорджена грамотою Відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської селищної ради за ⅠⅠ місце в ⅠⅠ етапі ХⅠⅠⅠ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2022/2023 навчальному році.

Тертишний Гліб – учень 9 класу, нагорорджений грамотою Відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської селищної ради за ⅠⅠⅠ місце в ⅠⅠ етапі ХⅠⅠⅠ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2022/2023 навчальному році.

Дар’я Зінов’єва – учениця 11 класу, нагороджена грамотою Відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської селищної ради за ⅠⅠ місце в ⅠⅠ етапі ХⅠⅠⅠ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2022/2023 навчальному році.

Зінов’єва Дар’я - 2 місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Comments:
Only authorized users can leave comments.