Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Date: 11 квітня 2023 о 12:30, Refreshed 7 листопада 2023 о 10:49

Наказ Міністерства охорони здоров'я від 01.08.2022 № 1371 "Про затвердження змін до деяких наказів МОЗУ" (тривалість навчальних занять)

ОРГАНІЗАЦІЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ В ШКОЛІ МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ ПІД ЧАС ДИСТАНЦІЙНГО НАВЧАННЯ:

Всеукраїнська школа онлайн — це платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів.Мета Всеукраїнської школи онлайн — забезпечити кожному українському учневі та вчителю рівний, вільний і безоплатний доступ до якісного навчального контенту. Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література. Діти зможуть користуватися платформою як для навчання під час карантину, так і для ознайомлення з темою, яку пропустили у школі через хворобу або з інших причин. Для вчителів розроблені рекомендації для проведення змішаного та дистанційного навчання за допомогою навчальних матеріалів платформи.Увесь навчальний контент відповідає чинним державним освітнім програмам, а його якість перевірена Українським інститутом якості освіти. Перелік та тематику курсів запропоновано Міністерством освіти і науки України.

НУМО – це ваш помічник із розвитку дитини 3-6 років у садочку або вдома, розроблений залученими

експертами ЮНІСЕФ та Міністерства освіти і науки. На сайті є матеріали для батьків, опікунів та

вихователів, які разом щоденно докладають зусиль задля гармонійного розвитку дошкільнят.

Освітній проєкт “Всеосвіта” – це сучасна платформа, яка допомагає вчителям професійно зростати та підвищувати педагогічну майстерність. Тут є всі необхідні інструменти для організації дистанційного навчання, безкоштовна онлайн-бібліотека методичних матеріалів, розробки для розвитку й навчання учнів будь-якого віку

Платформа для вивчення математики від освітніх експертів

Matific робить математику цікавою. Учні йдуть своїм індивідуальним шляхом, виконують призначені завдання та навчаються за допомогою багатокористувацьких занять.

Тисячі вправ з математики, які охоплюють навчальну програму K-6, розроблені експертами в галузі освіти. Від концептуального розуміння до вільного володіння Matific допоможе вам.

Педагогам і батькам будуть доступні потужні інструменти для контролю, розуміння та необхідного посередництва.

Дивимося фільми - готуємось до ЗНО з української літератури

Інтерактивне моделювання для науки та математики

Заснований у 2002 році лауреатом Нобелівської премії Карлом Віманом проект PhET Interactive Simulations в Університеті Колорадо в Боулдері створює безкоштовні інтерактивні математичні та природничі симуляції. Симулятори PhET базуються на обширних освітніх дослідженнях і залучають студентів через інтуїтивно зрозуміле середовище, схоже на гру, де студенти навчаються через дослідження та відкриття.

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ В ІСТОРІЯХ
Повний курс з історії України для підготовки до ЗНО

Студія коду

Це – курси з інформатики для дітей 4-18 років. На платформі є відео, плани уроків і завдання. Частина матеріалів – англійською мовою.

ДистОсвіта - дистанційне навчання інформатики

У дистанційних курсах сайту ДистОсвіта ви знайдете все, що потрібно для проведення цікавого, сучасного та ефективного уроку інформатики у школі чи поза її межами!

Всі курси сайту відповідають оновленим навчальним програмам, і дозволяють поєднувати окремі складові різних курсів для формування індивідуальних траєкторій навчання. Відповідно до змін у програмах,  визначені очікувані результати навчання: знаннєві, діяльнісні та ціннісні. До кожної теми додано анкету з обліку набуття компетентностей.

“Хочу Знати Англійську” відео-підручник для початківців

Перший відео-підручник для початківців. У навчанні вам допоможуть вісім учнів різного віку, що мають непереборне бажання ЗНАТИ англійську. Всі вони пройшли кастинг, доказали власну мотивацію у вивченні мови та пройшли тест на визначення рівня знання англійської. Ви почнете з самих азів і зробите відчутний прогрес у вивченні англійської, закінчивши навчання на граматичному матеріалі рівня Elementary. Відео-підручник складається з 16 уроків по 50 хвилин. До кожного уроку ми пропонуємо онлайн-вправи на граматику.

Вивчайте німецьку, приділяючи їй лише 5 хвилин на день. Безкоштовно!

Comments:
Only authorized users can leave comments.